Aktualności

Aktywizacja dzieci z miejscowości Smugi :)

Miło nam poinformować, że otrzymaliśmy dofinansowanie z Gminy Jastków na realizację programu pt „Aktywizacja dzieci z miejscowości Smugi” (więcej…)

Dzień dla kobiet w Smugolandii !

Dzień dla Kobiet !!!

Serdecznie zapraszamy wszystkie Panie dnia 10.03.2018 (sobota) od godz. 13:00 do Smugolandii.

Plan dnia :

  • Maseczka na twarz, szyję, ręce i stopy (10zł/os)
  • Makijaż
  • Malowanie paznokci (hybryda)
  • Układanie fryzury (bez mycia głowy)

 

Na koniec dnia (ok. 18:00) jest możliwość wyjścia na kolację do Karczmy Zapiecek na Dębówce

cena ok. 35zł/os.

Osoby które są zainteresowane kolacją proszę o zapisy do dnia 03.03.2018          tel. 608 744 055

Harmonogram zajęć Smugolandii 2018

Ogłoszenie

Serdecznie zachęcamy do oddawania głosów  na Osobę Roku Gminy Jastków w dziedzinie twórczości artystycznej, upowszechniania i ochrony kultury, oraz zachowania tradycji narodowych.

Pragniemy aby cała społeczność naszej miejscowości miała możliwość sama zdecydować kto zasługuje na ten tytuł i będzie naszym przedstawicielem w Gminie podczas wyborów na kolejnym etapie. (więcej…)

Wyjazd do Sandomierza i Nowej Dęby

Dnia 15 grudnia odbyła się wspaniała wycieczka do Sandomierza i Nowej Dęby. Uczestniczyli w niej mieszkańcy Smug i okolic jak i dzieci ze Szkoły Podstawowej w Snopkowie.

Mieliśmy okazję zwiedzić zabytkowy Sandomierz – podziwialiśmy gotycki ratusz, renesansowe kamienice, Zamek Królewski, dom Długosza oraz Bazylikę Katedralną Narodzenia NMP z zachowanymi polichromiami z 1421 roku. (więcej…)

Mikołajkowy wyjazd

Proponujemy wyjazd do Muzeum Bombki Choinkowej, rodzice plus dzieci (mogą też jechać same dzieci). Fajnie spędzony czas z dzieckiem, którego mamy coraz mniej. Gorąco polecam!!!! (więcej…)

Przyłączamy się do Apelu o pomoc!

Nowe zajęcia w Świetlicy

Przedstawiamy nowy harmonogram zajęć w Sąsiedzkim Zakątku Smugolandii. Serdecznie zapraszamy!

Harmonogram zajęć w Świetlicy

Z przyjemnością prezentujemy pierwszy harmonogram zajęć w Świetlicy Sąsiedzki Zakątek – Smugolandia. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą zajęć. (więcej…)

Otwarcie Świetlicy 09.09.2017

W sobotę 09.09.2017 w Naszej miejscowości Smugi, mieliśmy małe lokalne święto. Oficjalne otwarcie świetlicy, która od soboty nosi nazwę „Sąsiedzki zakątek- Smugolandia” ( jeszcze raz gratulujemy zwycięzcom konkursu na nazwę). Świetlica będzie miejscem spotkań oraz zajęć dla dzieci i dorosłych. Zapraszamy wszystkich chętnych, którzy chcieliby bliżej poznać nas i nasze plany na nadchodzące miesiące. Atrakcji nie zabraknie. (więcej…)

Festyn ,, Poznaj sąsiada”

Koniec wakacji, a my dalej pełne energii i zapału do pracy tym razem w dniu 02.09.2017 w Marysinie na festynie pod hasłem ,,Poznaj Sąsiada”, organizowanym już po raz trzeci przez panią sołtys  Magdalenę Olszak. Serdecznie dziękujemy za możliwość współorganizacji i uczestnictwa w tym wydarzeniu. (więcej…)

Otwarcie Świetlicy Smugi 09.09

Zapraszamy serdecznie!

Dożynki Gminne

Pomimo niesprzyjającej pogody na Dożynkach Gminnych (20.08.2017) mieliśmy okazję pokazać się ze swoim stoiskiem pod szyldem ,,Kto pierogi zjada lubi sąsiada”.

(więcej…)

Pierwszy rok razem

Dnia 28.07.2017 nasze Stowarzyszenie świętowało pierwszy rok działalności .

(więcej…)

Piknik Zabierz rodzinę na sprzątanie lasu – fotorelacja

(więcej…)